Şöförlü Araç Kiralama

Şoförlü araç kiralama, olarak, Ankara’da ve Türkiye’nin dilediğiniz her noktasına şöförlü araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Günlük, haftalık veya daha uzun süreli araç kiralama seçenekleriyle, siz değerli müşterilerimizin her türlü ulaşım ihtiyacını karşılamak üzere esnek çözümler üretiyoruz. İster şehir içinde istediğiniz her noktaya kolayca ulaşın, ister ülke içinde dilediğiniz yerlere transfer olun; lüks binek araçlarımız, minibüslerimiz ve midibüslerimiz ile, profesyonel şoförlerimiz eşliğinde sürüş emniyeti ve konforun keyfini çıkarın.

Şoförlü araç kiralama hizmetimizle, iş toplantıları ya da özel işleriniz için araç kiralarken yaşayabileceğiniz evrak işleri, yakıt sorunu, araç temizliği, araç teslim alma ve teslim etme gibi zaman kaybettiren sorunlardan kurtulun. Zamanınızın değerini bilen Allways Shuttle, her anınızda sizin için en ince ayrıntıları düşünerek hareket eder. Havalimanında veya belirttiğiniz herhangi bir noktada karşılama ve tüm ulaşım ihtiyaçlarınız için 7/24 açık olan rezervasyon numaramızdan (+90 532 209 88 29) bizlere ulaşabilir, araç bilgisi alabilir ve kiralama işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

 

Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü araç kiralama, gitmek istediğiniz rotaya giden yolu kendiniz kullanmak yerine bilen bir şoförün kullandığı bir araçla gitmenizi sağlar. Bu açıdan daha rahat ve güvenli bir şekilde adrese ulaşabilirsiniz. İş gezileriniz için araç kiralayabileceğiniz gibi turizm amaçlı da günlük veya uzun süreli şoförlü araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Şehrinizde şoförlü araç kiralayabileceğiniz gibi şehirler arası şoförlü araç kiralamayı da tercih edebilirsiniz. Tüm koşullar ayarlandığında, Ankara şöförlü araç kiralama hizmeti satın almak çok kolaydır. Tüm hizmetlerde olduğu gibi şoförlü araç kiralamanın da belirli şartları bulunmaktadır. Ehliyet ve yaş sınırı gibi koşullar araç kiralama şirketi tarafından belirlenir.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Nedir?

Şoförlü araç kiralama Ankara özel günler, düğünler ve turlar için herkesin ihtiyaç duyduğu bir kiralama hizmetidir. Özel şoförler tarafından araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Türkiye’nin özellikle dağlık bölgesi nedeniyle, sürücü deneyiminden dolayı mürettebatlı araçlar tercih edilebilir. Seyahat acenteleri, gruplar ve shuttle hizmeti olan kişiler için araç kiralama gereksinimleri, lüks araç kiralama gereksinimleri gibi kiralama şirketlerine göre de değişiklik göstermektedir. Ayrıca şoförlü araç kiralama dahil araç teslim alma ve bırakma gibi hizmetler de mevcuttur.

Şoförlü Araç Kiralamak İçin Ne Gerekli?

Ankara Şoförlü araç kiralama ve Günlük şoförlü araç kiralama şartları büyük firmalar tarafından belirlenir ve detaylar firmadan firmaya değişiklik gösterir. Sürücülü araçlar, çoğunlukla büyük şehirlerde ve turistik yerlerde kullanılır. Bu açıdan özellikle Ankara’da bu hizmet aktif olarak kullanılmaktadır. Bazı firmalar şoöförlü araç kiralamak için yaş sınırını 24 olarak belirlemektedir. Ancak araç tipine ve araç modeline göre de bir yaş sınırı olabilir. Şoförlü araç kiralama hizmeti zorunlu olmamakla birlikte, üst segment kullanıcıları, yol bilgisi ve ileri düzeyde sürücü eğitimi gerektirdiğinden, şoförlü kiralamanın üst segmentin de araç kiralayabilirler. Şoförlü araç kiralama hizmetini kullanmak için öncelikle bu hizmetin lokasyonunu ayarlamanız ve depozito ödemeniz gerekmektedir.

Şoförlü Araç Kiralama Ankara Fiyatları

Şoförlü araç kiralama Ankara  fiyatları araç modeli, kullanım süresi ve aracın markasına göre farklı olabilir. Normal araç kiralama ile şoförlü araç kiralama arasında fark vardır. Şehirler arası şoförlü araç kiralama fiyatların mesafe artması açısından yüksek olmasına neden olabilir. Ayrıca mesafeye göre sunulacak hizmetin çeşitliliği de artış göstermektedir. Bunun nedeni hizmet kalitesinin artmasıdır. Ayrıca yakıt, otoyol geçişleri, geçiş ücretleri ve özel geçiş ücretleri gibi ek masrafları kimin ödeyeceğini de belirlemek gerekir. Bazı araç kiralama şirketleri bu oranları toplam hizmet bedellerine dahil ederken, bazıları da sözleşmelerine ek olarak belirler. Ücretler iki kategoride bulunabilir. Bunlar tek yön veya gidiş dönüş şeklindedir. Tek yön için fiyat gidiş-dönüşten daha uygundur. Ortalama fiyat, tüm bu koşullara göre belirlenir. Bu nedenle şoförlü araç kiralama için sabit bir fiyat belirlemek mümkün değildir.Bu yüzden kolay ve hızlı şekilde iletişime geçebilirsiniz.