Şehirler Arası Transfer

Şehirlerarası Transfer – Şöförlü Minibüs Kiralama

Şehirlerarası transfer – Şoförlü minibüs kiralama hizmetleri ile Ailece yada özel gruplar ile çıktığınız yolculukların konforlu, güvenli ve huzurlu bir sürmesini kim istemez? Çocukların eğlencesini, yaşlıların rahatını, sizlerin konforunu düşündük. Özel iklimlendirme sistemi ile konforlu yolculuklar sunuyoruz.

  • Bayram Ziyaretleri,
  • Piknik Organizasyonları,
  • Havaalanı  Shuttle Transferleri,
  • Düğün ve Nişan Transferleri,

Şehirlerarası Vip Minibüs – Midibüs şöförlü araç kiralama transfer fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Lüks araç kiralama hizmetini kendi araçlarımız ile vermekteyiz. Şoförlerimizin piskoteknik ve SRC belgeleri mutlaka olmak zorundadır. Ayrıca D2 ve Tursab Belgelerimiz mevcuttur.

Şehirlerarası Transfer

Şehirlerarası transfer pek çok kişinin tercih ettiği bir hizmettir. Her gün milyonlarca insan şehirlerarası seyahatten uçuş sonrası ve seyahat sırasında faydalanmaktadır. Bu taşıma hizmetleri öncelikle iş seyahatleri için kullanılır. Ancak kültür-sanat gezileri ve aile tatilleri için de tercih edilir. Bu açıdan şehirlerarası transferler, pek çok kişinin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Şehirlerarası Transfer Nedir?

Kişiye özel hizmet veren şehirler arası transfer, geleneksel ulaşımdan farklı olarak, yolcuların profesyonel bir ekip tarafından konforlu bir ortamda karşılanması, sorunsuz transfer ve güvenliği artırması nedeniyle sorun teşkil etmektedir. Eğitimli ve deneyimli şoförler tarafından verilen bu özel ulaşım hizmeti, ortaya koydukları profesyonellik sayesinde herkesin yolculuğunu daha keyifli hale getiren bir kaliteye sahiptir. Hayatınızı kolaylaştıracak bir uzaktan ilişki hizmetine sabit bir fiyat belirlemek zordur. Fiyatı etkileyen birçok faktör vardır. Bu değişikliklerden ilki ise araç seçimidir. Ekonomik araç mı yoksa lüks araç mı olduğunuza, seçeceğiniz aracın özelliklerine ve araç hizmeti almak isteyen kişi sayısına göre fiyatlar değişmektedir. Aynı zamanda, seyahat edilen mesafeye ve arabayı kullanma süresine bağlı olarak da fiyat dalgalanmaktadır. Şehir içi ve şehir dışında şoförün size eşlik etmesini isterseniz, şoför ücreti de fiyatı değiştirir. Bundan dolayı fiyat bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.

Şehirlerarası VIP Transfer

Yolcuların seyahat ederken VIP araçla gidecekleri yere kolayca ulaşabilmeleri için aracın donanımlı, güncel ve kaliteli olması önemlidir. Bu noktada şehirlerarası seyahatlerde VIP araçların önemi dikkat çekiyor. Mercedes VIP Vito ve Sprinter araçları, kişisel aracı olmayan, konforlu seyahat etmek isteyenler tarafından en çok tercih edilen, yolcuların rahat bir şekilde etrafa bakmalarını ve gidecekleri yere varmalarını sağlar. Sunulan yüksek kaliteli hizmet sayesinde şehirler arası ulaşımda yorulmazsınız. Örneğin seyahat ederken rahat dinlenme, arabanın lüksü sayesinde klima sisteminin sorunsuz çalışması, araba tasarımı, televizyon ve buzdolabı, arabanın profesyonel kullanımı gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz. Tüm bu faktörler ise yolculara güvenlik hissi verir ve ekonomik ulaşım sağlar.

Şehirlerarası Transfer Avantajları

Şehirler arası seyahatlerde giderek artan bir şekilde kullanılmaktadır ve yolculara pek çok fayda sağlamaktadır. Bahsedilmesi gereken ilk avantaj, şehirlerarası transfer hizmetlerinin güvenilirliğidir. Bu güvenilir hizmet, hareket halindeki yolcuların ihtiyaç duyduğu konfor ve kaliteyi sağlar. Şehirlerarası taşıma hizmetleri, tercih ettiğiniz rotayı seçmenize ve size özel tahsis edilmiş bir araçla yolun tadını çıkarmanıza olanak tanır. Seyahat planlarken kolaylıkla şehirler arası seyahate çıkabilir ve hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyonun ardından istediğiniz zaman ve yerde bir araba sizi bekliyor olur. Şehirlerarası transfer hizmeti ile 7/24 şehirlerarası taşınma hizmeti alabilirsiniz. Konfor ve ayrıcalık için ihtiyacınıza en uygun aracı seçebilirsiniz. Şehirlerarası hizmette araçlar her yolcu yolculuğundan sonra düzenli olarak araç içi ve dışı dezenfekte edilir. Aynı zamanda aracın klima filtresi de düzenli olarak temizlenmektedir.

Şoförlü Minibüs Kiralama

Şoförlü minibüs kiralama hizmeti, kalabalık gruplar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Bu açıdan organizasyonlar, düğünler vb. etkinlikler için bu hizmet oldukça fazla kar sağlamaktadır. Böylelikle kişiler uygun fiyatlar ile gitmek istedikleri adrese kolay bir şekilde gidip geri dönebilmektedir. Fiyatların uygun olması ise pek çok kişinin bu hizmeti tercih etmesine neden olmaktadır. Minibüs kiralama fiyatları için ise firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir.

Şoförlü Minibüs Kiralama Nedir?

Şoförlü minibüs kiralama hizmetini kullanarak seyahatinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz. Minibüs kiralama ve şoför hizmetleri ile yolculuk boyunca minibüsün güvenle kullanılacağından emin olabilirsiniz. Alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahip, gerekli evrak ve fiziksel beceri testlerini başarıyla geçen bir sürücü tarafından sürülmek seyahatinizi çok daha konforlu hale getirir. Şoförlü araç kiralama hizmetini kullanırken rota, şoför değiştirme, işten ayrılma gibi zorluklarla karşılaşmadan dilediğiniz ulaşım hizmetini özgürce kullanabilirsiniz. Bu açıdan şoförlü minibüs kiralama hizmeti sunan firmamız personel taşıma kanun ve yönetmelikleri çerçevesinde aracı kullanmasına izin verilen sürücülere de hizmet vermektedir.

Şoförlü Minibüs Kiralama Avantajları

Grup halinde seyahat ederken, özellikle yabancı şehirlerde işler çok zor olabilir. Ancak firmamız grup seyahatlerini planlamayı ve organize etmeyi her zamankinden daha kolay hale getirir. Neye ihtiyacınız olduğunu firmaya bildirmeniz durumunda ise hızlı bir şekilde geri dönüş alabilirsiniz. Bu açıdan şehir turlarınızı en iyi fiyata rezerve edebilirsiniz. Bir grup gezisi planlıyorsanız şoförlü bir minibüs kiralamanız oldukça makuldür. Böylece bir yol uzmanının huzurunda seyahat edebilirsiniz. Kolayca ucuz bir minibüs kiralamak için önceden rezervasyon yapmanız önemlidir.

Bu açıdan genel olarak 5, 9, 16, 25 ve 55 kişilik minibüs ve otobüsler bulunmaktadır. İşletmeniz, düğünler, kutlamalar, özel partiler, spor kulüpleri, fuar ve kongreler, müzeler, konserler, ören yerleri ve istediğiniz diğer etkinlikler için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bu açıdan firma ile iletişime geçmeniz durumunda size herhangi bir yükümlülük altına girmeden detaylı bir teklif sunulur. Operatör ekibi, ihtiyaç duyabileceğiniz araç türleri konusunda size tavsiyelerde bulunacaktır. Bu sayede kolay ve hızlı bir şekilde şoförlü minibüs kiralama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Şoförlü Minibüs Kiralama Fiyatları

Şoförlü minibüs kiralama pek çok açıdan avantaj sağlar. Bunlardan ilki ise fiyatlardır. Fiyatlar hakkında net bilgi şoförlü araç kiralama hizmeti tarafından verilmektedir. Kiraladığınız aracın türü, seyahat ettiğiniz kişi sayısı ve kullandığınız süre ile mesafe, fiyatı belirleyen faktörlerdir. Şoförlü minibüs kiralarken VIP ve büyük araçları tercih etmeniz fiyatı artıracaktır. Şoförlü minibüs kiralama fiyatı, normal araç kiralama hizmetinden farklıdır. Minibüs kiralama hizmetinin normal maliyetine sürücü ücreti ekleneceği için oran daha yüksek olacaktır. Özel otoyollar, köprüler ve benzeri kullanımlar şoförlü minibüs kiralama fiyatına dahil olmayabilir. Bu durum, tercih edilen şirketin anlaşmasına bağlıdır. Ayrıca tek yön veya gidiş-dönüş fiyatı değiştiren faktörlerden biridir.